Schaakseizoen weer van start

Vanaf begin september tikken op (vrijwel) alle dinsdagavonden in de Meenschaar de schaakklokken de minuten weg, want het schaakseizoen is weer van start gegaan. Achter de tafels overziet een bont gezelschap van spelers hun stellingen en weegt de eigen plannen af tegen de vermeende bedoelingen van de tegenstander. Bont is het gezelschap zeker qua leeftijd, speelsterkte en herkomst. Niet alleen Bedumers maar ook uit veel plaatsen eromheen komen spelers af op de bijzonder mengeling van gemoedelijkheid, opperste concentratie en sportieve inzet. Winnen is leuk, maar het spel en het leren van je eigen fouten telt veel meer. En door het Zwitsers competitiesysteem speelt iedereen al snel tegen spelers van vergelijkbare sterkte.

Als deze beschrijving  je aanspreekt, kom gerust eens een paar keer vrijblijvend meedoen om zelf de sfeer te proeven. Ook in de loop van het seizoen is er aanloop van nieuwe spelers. De data van de speelavonden vind je in het menu onder de jaaragenda.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *