Wisselende resultaten in de Nosbo

Schaakvereniging Bedum speelt met twee teams in de reguliere Nosbo competitie en met één team in het bekertoernooi. Met dat laatste team is de volgende ronde bereikt na de winst op het tweede team van Leeuwenborg en dat is een mooie prestatie. Het eerste team speelt in hoofdklasse A en heeft daarin nog niet kunnen winnen. Tweemaal is er verloren en eenmaal is er gelijk gespeeld, tegen Middelstum. Met één wedstrijdpunt na drie rondes staat Bedum1 op de voorlaatste, zevende plaats op de ranglijst. Bedum2 laat een evenwichtige score zien. Er werd zowel gewonnen, verloren als remise gespeeld. Met drie uit drie staat Bedum2 op de derde plaats (van de zeven) in de tweede klasse A.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *