Bekerteam plaatst zich voor de kwartfinales!

Dinsdagavond 7 januari heeft het bekerteam zich voor het eerst sinds jaren geplaatst voor de kwartfinale van het NOSBO-bekertoernooi. Na een memorabele avond werd Groninger Combinatie 2 met 2.5-1.5 verslagen. Maar daar zag het lange tijd niet naar uit. Na een betrekkelijk snelle remise op het eerste bord ging het tweede bord verloren, stond het derde bord slecht en het vierde op remise. Maar door volhardend en goed tegenspel werden de twee partijen alsnog gewonnen. Zie voor het uitgebreide wedstrijdverslag de rubriek ‘De wereld op 64 velden’ . De loting voor de kwartfinale volgt later deze maand omdat er nog wedstrijden gespeeld moeten worden. Lees verder

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *