Enerverend vervolg van het schaakseizoen op komst

Direct na de winterstop wacht de Schaakclub Bedum een enerverend vervolg van het schaakseizoen Op 10 januari zal blijken wie van de twee koplopers zich winnaar van de eerste helft van de interne competitie mag noemen en zich daarmee plaatst voor de tweekamp om het clubkampioenschap.

Direct de twee weken daarna volgen een uitwedstrijd tegen Lewenborg 1 en de uitgestelde thuiswedstrijd tegen Leek 1. En alsof dat nog niet genoeg is gaat het 2e bekerteam op 31 januari zijn krachten meten met het bekerteam van Lewenborg en is Bedum 1 op 14 feb. gastheer voor Sissa 2.Tussen al dat competitiegeweld door is er ook vrijwel iedere dinsdagavond vanaf 10 januari (zie jaaragenda) volop gelegenheid voor het interne clubschaken. Ook niet-leden die hiervan willen meegenieten en eens willen meedoen zijn van harte welkom, om 19:45 binnenlopen in De Meenschaar is voldoende.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *