Bedum bereikt bekerfinale 1650!

In de halve finale van de NOSBO bekercompetitie voor teams met een rating tot 1650 ontving Bedum op 4 april De Paardensprong uit Groningen. In de reguliere speeltijd van 75 min + 30 sec/zet bleef de stand gelijk met twee remises, winst aan het derde bord en verlies op het vierde bord, 2-2. In de daarna noodzakelijke extra snelschaakronde waren winst en verlies weliswaar anders verdeeld, maar de stand gelijk, 2-2. De reguliere score op de hogere borden gaf daarna reglementair de doorslag.
Carsten, Gerard, Johan en Frits wisten zo nipt Bedum te plaatsen voor de finale die op vrijdag 9 juni in Assen gespeeld gaat worden tegen de Groninger Combinatie.
De voorzitter van de NOSBO, Jan van Os, was getuige van dit spektakel. Zijn verslag staat hier:
https://nosbo.nl/senioren/competitie-senioren/976-bedum-zonder-te-winnen-naar-de-bekerfinale

Een overzicht van het strijdtoneel aan het eind van de snelschaakronde.

Foto Schaakclub Bedum

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *