Open Rapid Schaaktoernooi (Schaak-Off) in Bedum

Op dinsdag 19 sept. 2023 kun je meedoen met het grootste landelijke schaaktoernooi, de Schaak-Off. Op die avond worden in vierkampen die op speelsterkte zijn ingedeeld drie partijen van ca. 45 min per partij gespeeld (rapid: 20 min + 5 sec/zet per persoon). Winnaars van de vierkampen mogen door naar de regionale Schaak-Off in november. De Schaak-Off is voor alle schaakliefhebbers, want zowel clubleden als niet-leden zijn van harte welkom. Wie nog nooit op een schaakclub heeft geschaakt, kan met dit toernooi ook vrijblijvend kennismaken met de schaaksport en andere schakers ontmoeten.


Aanmelden is eenvoudig en deelname is gratis: meld je uiterlijk 17 sept. aan bij
secretaris@schaakverenigingbedum.nl. Je krijgt dan een deelname bevestiging zolang er tenminste nog plaats is. Dus wacht niet te lang. Geregistreerde deelnemers worden op 19 sept. om 19:45 uur verwacht in De Meenschaar, Kapelstraat 9 in Bedum.

Voor wie op 19 sept. niet kan of als het toernooi al vol zit: ook op dinsdagavonden daarna ben je
welkom om eens mee te spelen op een clubavond, zie daarvoor na 19 sept. de jaaragenda op deze website.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *