Bedum wint eerste competitiewedstrijd

Op dinsdag 7 november konden we het tweede team van Sissa ontvangen voor een thuiswedstrijd in de NOSBO competitie. De twee eerst afgelopen partijen gingen ondanks moedige tegenstand verloren, dus dat zag er voor het team eerst nog wat minder goed uit. Maar vervolgens kregen alle spelers van ons team overwicht, soms zelf uit een schijnbaar kansloze positie. Uiteindelijk werd op het eerste bord na een slopende partij om kwart voor twaalf de eindstand bepaald op 6-2.

Ook de interne competitie draaide volop door met oudere en nieuwe leden zodat we met een volle bak van bijna dertig spelers een prachtige schaakavond hadden, getuige ook deze actiefoto. De nieuw aangeschafte klokken konden direct ingezet worden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *