Eindejaars-snelschaaktoernooi: veel partijen in een gezellige drukte.

Met 31 schaakliefhebbers werd op de laatste schaakavond van 2023 het traditionele Bedumer open eindejaars-snelschaaktoernooi weer tot een groot succes gemaakt. In twee keer zes rondes zijn op 19 dec. in totaal maar liefst 156 partijen gespeeld. Terwijl de leeftijden (8 tot 86 jaar) en de speelsterktes behoorlijk uiteen liepen bleef toch niemand op de 0 steken. En daarbij waren er na afloop volop prijsjes passend bij de tijd van het jaar. Al met al een zeer geslaagde avond!

Op 9 jan. gaan we in 2024 weer van start met een klassieke avond waarop meteen een thuiswedstrijd in de NOSBO competitie tegen Groninger Combinatie I op het programma staat.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *