Menno van ’t Veld prolongeert clubkampioenschap

Dinsdag 16 april was De Meenschaar het toneel voor de tweede en laatste ronde van de play-off om het klassieke clubkampioenschap 2023-2024. Op de schouders van uitdager Johan Aleman rustte de zware taak om met zwart te winnen om in de race te blijven. Misschien wel vanwege die druk gingen in het vroege middenspel twee zwarte pionnen verloren. Ondanks grote vasthoudendheid moest hij na 77 zetten uiteindelijk toch zijn meerdere erkennen in de regerend clubkampioen, Menno van ‘t Veld. De aanwezige andere clubleden hadden allemaal hun partijen al ruimschoots afgerond en konden zo mooi getuige zijn hoe Menno zijn titel alleen dankzij langdurig nauwkeurig spel wist te prolongeren. Volgende week volgt overigens tussen dezelfde twee spelers de krachtmeting om het rapid kampioenschap 2023-2024. Wordt vervolgd, dus.

Kampioenschap
Kampioenschap

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *