Bedum 2 wint met 4-0 van Sissa 7.

Een niet vaak voorkomende uitslag in de Nosbo competitie: 4-0. Dat resultaat haalde het tweede team van Bedum op vrijdag 11 april tegen het damesteam van Sissa. Met 4-0 winnen was ook nodig wilde Bedum nog kans maken op de kampioenstitel. Het bleek echter niet voldoende. Doordat het team van Sissa 6 ook won werd de achterstand in bordpunten niet meer weggewerkt. Overigens wil 4-0 niet zeggen dat het een makkie was. Frits, Jaap, Menno (senior) en Menno (medior) moesten zeer geconcentreerd en aanvallend spelen. Op vrijdagavond is dat een riskante aangelegenheid. Met deze laatste ronde besluit Bedum 2 een prima Nosbo seizoen waarin weer is meegespeeld om het kampioenschap. Hulde, met dank ook aan Hennie, Daan en Klaas.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *